Panel

Panel sayfası bir ebeveyn sayfadır. İçinde sırasıyla Log In, Report, Submit an Article, Application for Authorship, Application for Design sayfalarını barındırmaktadır. Hemen gezinmek adına panel sayfasının üzerinde imlecini bekletip (Mobil cihazlarda açılır menü ya da bir süre üzerine temas sağlama şeklinde) diğer sayfalara erişim sağlayabilir veya bu sayfadan da direkt linke tıklama şeklinde ulaşım sağlayabilirsin.

Log In: PerEXP Teamworks’de herhangi bir yönetici, yazar, editör veya içerik üreticisi isen WordPress hesabına direkt bağlanmak adına belirttiğimiz düğme linkten seni yönlendirebiliriz. Girdiğin yerde PerEXP Teamworks yönetiminin sana tanıdığı yetkilere göre erişilebilirliğe sahipsin.

Submit an Article: PerEXP Teamworks’de bir makale yazarı isen buradan bir makale gönderebilirsin! Makaleni giriş yaparak kendin de düzenleyebileceğin gibi buradan göndererek editör düzenlemesine de verebilirsin. Eğer editör düzenlemesi istiyorsan hemen tıkla!

Report: Burası her hafta PerEXP Teamworks bünyesinde bulunan makale yazarların, tasarımcılarının, editörlerinin, yöneticilerinin ne yaptığını detaylı bir şekilde açıkladığı ve PerEXP Teamworks yönetimine bildirdiği sayfadır. Ekstrem durumlar da aynı şekilde buradan bildirilmektedir.

Application for Authorship: PerEXP Teamworks bünyesinde bir makale yazarı olmak ister misin? PerEXP Teamworks’de makale yazarı olmak çok basit! Başvurmak adına hemen tıkla!

Application for Design: Merhaba, PerEXP Teamworks bünyesinde bir tasarımcı olmak ister misin? PerEXP Teamworks’de tasarımcı olmak çok basit! Başvurmak adına hemen tıkla!