Follow
Abonelik Formu
Yönetim Hesabı
The official account of PerEXP Teamworks. This account contains general articles approved by…

“PerEXP” Hakkında

PerEXP (Resmi adıyla PerEXP Teamworks) nedir?

PerEXP Teamworks, bireylerin kendi projelerinin akademik sunumunun yapılmasının yanı sıra farklı insanlardan farklı perspektiflere de olanak sağlayarak bireylerin devamlı değişim & gelişim prensiplerinde kendilerini yükseltmesine yardımcı olan bir platform sunar. PerEXP Teamworks’de içeriklerinin akademik sunumunu yapabilir, farklı insanlarla bağlantı kurarak kendine perspektif sağlayabilirsin!

PerEXP ne tarz içerikler üretir & izin verir?

PerEXP Teamworks’ün içerik yayınlamaya dair üyelerine karşı belirttiği “Hizmet Koşulları” beyanlarını ihlal etmeyen her içerik PerEXP Teamworks’de yayınlanabilir. Bunlar makale (Bilim, sanat, tarih vb.), blog yazısı, hikaye & roman içeriği ve sanat eseri olabilir. Ayrıca PerEXP Teamworks, tüm eserlerinizle beraber globale hitabet sunma imkanı tanır. İngilizce yayın imkanı ile İngilizce’sini de gönderdiğiniz eserinizin İngilizce olarak da paylaşımı sağlar. Bu yayımlanma işlemi PerEXP Teamworks’ün İngilizce sayfasında gerçekleşir.

PerEXP’ye nasıl ulaşabilirim?

PerEXP Teamworks’e iletişim formu olan “Bize Ulaş“, resmi sosyal medya adreslerini bulunduran yönetim hesabı üzerinden veya resmi iletişim mail’i olan info.perexpteamworks@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

PerEXP’ye nasıl dahil olabilirim?

PerEXP Teamworks’e “Kayıt ol” formu aracılığı ile üye olabilir, Discord topluluğuna ve WhatsApp topluluklarına katılarak diğer üyelerle etkileşim içerisinde olabilirsiniz.

PerEXP felsefesi ve kuruluşu üzerine

PerEXP (personal experience), kişisel deneyimler ve tecrübelerin birlikteliği ile beraber optimal bir sonuca varılacağının felsefesini ifade eder. Bu felsefeye bağlı olarak 14 Haziran 2021 tarihinde Murat Kaan Önsel tarafından fiili olarak kurulmuştur.

PerEXP Kuruluşu

Kurucu & Şef
Merhaba, ben Murat Kaan Önsel. Ben bildiklerini ve öğrendiklerini tüm dünya ile paylaşmayı…
Editör
“PerEXP Teamworks” bünyesindeki yazar kadrolarının birinde yer almak ve makale vermek…
Tasarımcı
Selam! Ben Mert Efe Aydın. Çoğunlukla müzik, basketbol ve oyunlarla ilgilenen sıradan…
Tasarımcı
Merhaba, ben Ayşenur. Joonpal olarak da biliniyorum. Dijital sanat ve geleneksel sanat…

PerEXP Topluluk Paylaşımları