Kayıt Ol

WordPress üzerinden PerEXP Teamworks bağlantılı hesabın ile içeriklerini paylaş!

Profil bilgileriniz

Profilinizde yer alacak bilgilerinizi doğru şekilde giriniz.

Sosyal bağlantılarınız

Profilinizde yer almasını istediğiniz sosyal bağlantıları belirtilen şekillerde girebilirsiniz.

Hizmet Koşulları

Bu formda bulunan bi̇lgi̇ler 3. parti̇ ki̇şi̇lerle paylaşılmamaktadır. Veri̇ler tamamen PerEXP Teamworks’de tutulmaktadır. İçerik üreticiği onayı/reddi̇ mai̇l üzerinden sağlanmaktadır. Yalnızca WordPress veya info.perexpteamworks@gmail.com tarafından gelen mailleri dikkate alınız! (Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.)


Sıkça Sorulan Sorular

Farklı bir şekilde kayıt olabilir miyim?

Evet! Discord koordinasyon ve hizmet merkezi üzerinden sunduğumuz servis ile anlık ve aktif bir sistem sunuyoruz. Üstelik yayınlanmak istenilen içerikler de buradan gönderilebilir! Discord sunucumuza katılmak için: https://discord.gg/NMD3jXEnTW

İçerik üretmek için oluşturduğum profil neden onaylanmalı?

PerEXP Teamworks’de içerik üreten kişilerin ve üretilebilecek içeriklerin belirli standartlarda olmasına önem veriyoruz ve dolayısıyla gelen başvuruları belirli filtrelerden geçiriyoruz.

Profil oluşturulduğuna dair nasıl bilgilendirme alacağım?

PerEXP Teamworks adına WordPress içerik üretici paneline erişim sağlama ve bir profilden görüntüleyebilmeniz adına WordPres üzerinden PerEXP Teamworks adına mailinize bir davet atacağız. Bu maile gelen daveti kabul etmeniz halinde artık bir PerEXP Teamworks üyesi olacaksınız!

Profilimi oluşturduktan sonra nasıl içerik üreteceğim?

Profiliniz, WordPress hesabınız ile sistemsel olarak eşleştirildikten sonra WordPress içerik üretici paneline erişim sağlayıp sunmak istediğiniz eserleri sisteme yükleyip sunulmasının onaylanması adına gönderebilirsiniz!

Başka platformlardaki & topluluklardaki içeriklerimi buraya yükleyebilir miyim?

Telif hakları veya sahipliğini bireysel olarak elinizde bulundurduğunuz (Size ait olan) tüm içeriklerinizi PerEXP Teamworks’de sergileyebilirsiniz.