Sergi & Müze Gezginleri Ağustos 2023

Efsaneler Sergi & Müze Gezginleri Bitti!

İlk sayısı yayınlanan dergimizde sizlere en yeni keşiflerimizi, ilginç hikayeleri ve kültürel zenginlikleri sunuyoruz. Ağustos 2023 sayısı, sanat topluluğumuzun çıkartmış olduğu ilk dergi ve bu dergide; sanatsal, kültürel, tarihi ve mitolojik bilgilerle sizi buluşturmayı hedefledik. İyi okumalar diliyoruz!

Bölümler

Son Güncelleme

Yorumları Gör

Yazardan notlar!

Tasarımlarını ikimizin (Yaren Duru Kara & Zeynep Benkhalifa) yaptığı ve yazılarını ekibimizin yazarlarının oluşturduğu bu dergide, misyonumuz; insanları sanata teşvik etmek, öğrenmelerini ve kültürel donanımlılıklarını arttırmalarına sebep olacak araçlarla onlara verimli bir yol sunmak. Umuyoruz ki sanatın ve tarihin aydınlık yüzüyle toplumumuzu besleyebilelim. Sanat topluluğumuzda bizlere yardımcı olan, tasarım ve yazarlık konusunda emeklerini sunan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz!

Tüm Bölümler

5 comments
  1. Bu platformun kurucusu olarak iletişim kurduğumuz ve en başından beri sürekli olarak temasta olduğumuz “Sergi & Müze Gezginleri” topluluğunun yayınlarına ev sahipliği yapmak benim için bir onurdur.

Leave a Comment