Follow
Abonelik Formu

İkiz Alevi

İkiz alevler, birbirlerinin aynası olarak yansır, derinliklerdeki bağlantıyı yoluyla anlarlar. Bu bağ, fiziksel dünyanın ötesinde bir enerji akışıdır ve her iki ruhu da daha yüksek bir farkındalıkla aydınlatır.

APA 7: Güler, M. (2023, October 10). İkiz Alevi. PerEXP Teamworks. [Blog Link]

Sergi & Müze Gezginleri Ekim 2023 Sayısı: İkiz Alevi

İkiz Alevi, Sergi & Müze Gezginleri kuruluşu (Dergi) bünyesinde oluşturulmuş Sergi & Müze Gezginleri Ekim 2023 serisine ait blog yazısıdır.

İkiz alev nedir?

Bazen “Ayna ruh” veya “Ruh bağlantısı” terimleriyle tartışılır, ikiz alev clouddır. Bir ruhun yüksek bir frekansa çıktıktan sonra ikiye bölünebileceği teorize edilir. Bundan sonra, ruh iki farklı bedene iner. İkiz alevi ruh eşiyle karşılaştırırsan, ruh eşin seninle aynı tür enerjiden yapılmış ancak seninle hiç var olmamış biri olduğunu unutmaman önemlidir. Bu nedenle, ruh eşi bağlantıları son derece önemli olsa da, ikiz alevle karşılaşma tamamen başka bir seviyededir. Genellikle, bu romantizme yol açar. Ancak yoğun bir arkadaşlık şeklinde de kendini gösterebilir. İkiz alevin varsa, yaşam yolculuğunun bir noktasında bu kişiyle tanışmak kaderindir. İkiniz birer mıknatıs gibi çekileceksiniz! Bu kişiyle ne zaman bağlantı kurduğunu bileceksin çünkü hemen bir tanıma duygusu yaşayacaksın. Birçok insan, hayatları boyunca ikiz alevlerini tanıdıklarına dair esrarengiz bir duygu tarif eder. Enerjinin diğer yarısını taşıyan kişiyle karşılaştığında bu, derin ve yaşamı değiştiren bir bütünlük duygusu yaratabilir.

İlişkiniz doğal olarak son derece yoğun olacaktır çünkü ikiz alevler birbirinin aynasıdır. Bu kişi sadece bir bütünlük duygusu sağlamakla kalmayacak; ayrıca kusurlarının bilgisi de dahil olmak üzere öz bilgini yükseltecektir. Sonuç olarak, mutluluk kadar çatışma potansiyeli de vardır. İkiz alevinle mutlu ve sağlıklı bir ilişki kurmanın mümkün olduğundan emin ol. Ama, bu ancak ikiz alevin senin bir parçan olduğu için kendini sevmeyi öğrenebilirsen mümkündür. Bu sevgi dürüst ve koşulsuz olmalı! Aksi takdirde, bir parçan her zaman ikiz alevini reddetmeye yönlendirilir.

En yaygın ikiz alev belirtileri

 • Sezgisel olarak diğer yarının ne yaptığını, hissettiğini veya düşündüğünü bilirsin. Ayrıca, onunda seninle ilgili aynı şeyleri tespit edebildiğini görürsün.
 • Aynı ilgi alanlarının, değerlerin, hobilerin ve tercihlerin çoğunu paylaşmak. Örneğin, ikiz alevinin muhtemelen en sevdiğin türde birçok kitabı vardır. Benzer şekilde, muhtemelen aynı yiyeceğe yönelirsiniz.
 • Romantik veya platonik bir ortamda, dokunmak ve yakın olmak için güçlü bir fiziksel çekim hissetmek.
 • Geceleri aynı rüyaları görmek ve sık sık birbirinizi rüyanızda görmek. Bazen rüyalarınız yalnızca tema olarak örtüşür ancak temel mesaj ve duygu benzer olacaktır.
 • Yüksek sesle konuşmadan kolayca iletişim kurabileceğinizi hissetmek. Basit bir bakış, ikiz alevinin etrafında olup bitenler hakkında ne düşündüğünü söylemek için genellikle yeterli olacaktır.

İkiz alev ilişkisinin 7 aşaması

 1. Arama aşaması: Arama aşaması, güçlü bir özlem duygusu ve hayatında bir şeylerin eksik olduğuna dair keskin bir farkındalık içerir. Daha önce ruh eşini ve ikiz alevini gerçekten hiç düşünmemiş olsan bile bu, senin için gerçekten mükemmel bir eşleşme olduğuna inanmaya başladığın aşamadır.
 2. Uyanış aşaması: İkiz alevinle ne zaman karşılaştığını bilme eğilimindesin. Bu ikinci uyanış aşaması, fiziksel olarak buluştuğun yerdir ve uyumluluğunun farkındalığı seni doğrudan etkiler. Bu genellikle tesadüflerle dolu bir şans karşılaşmasıdır.
 3. Test aşaması: İkiz alev deneyiminin test aşaması, diğer kişiyle olan ilişkini anlamaya çalışarak tanımlanır. Her şey sınırlar koymak, sınırlarını test etmek ve ilk başta aşık olmanın tamamen keyifli deneyimini geride bırakmakla ilgilidir.
 4. Kriz aşaması: İkiz alev aşkı aynı zamanda kaçınılmaz olarak bir kriz aşamasını da içerir. Bu genellikle tatsız olsa da iyi haber şu ki: Uzun vadede daha derin, daha istikrarlı bir bağı da gösterebilir. Bu aşama, ikiz alevinle olan bağın hakkında önemli endişeler içerir ve kriz hemen hemen her şey olabilir.
 5. Koşma veya kovalama aşaması: Kriz aşaması nasıl olursa olsun, onu her zaman bir kaçma ya da kovalama aşaması izler. Her iki rolde de olabilirsiniz. Siz ve ikiz aleviniz iki rol arasında ileri ve geri geçiş yapabilirsiniz. Bu aşama, genellikle ikinizin deneyimleyebildiği yakınlık düzeyiyle, yüzleşme korkusuyla, kendilerini uzaklaştıran bir ikiz alev etrafında döner. Bu arada, diğer ikiz alev, bağın savaşmaya ve üzerinde çalışmaya değer olduğuna inanarak peşine düşecek.
 6. Teslimiyet aşaması: Teslim olma aşamasında, ikiniz de ilişkinizi kontrol etme ihtiyacından vazgeçmeye başlayacaksınız. Bu bağlamda teslim olmak, bağlantınızdan vazgeçmek değil, ikinizin de kaderden kaçamayacağınızı kabul etmekle ilgilidir.
 7. Yeniden birleşme aşaması: Sen ve ikiz alevin yeniden birleşme aşamasına geçtiğinizde, dengenin yeniden kurulduğu gerçeğinde bir rahatlama hissedeceksiniz. Önceki zorlu aşamalardan geçerek, kendin ve bulduğun benzersiz aşk türüne bağlı potansiyel hakkında çok şey öğrenmiş olacaksın.

Kaynaklar

 1. WEBSITE Eşiyok, S. H. (2021, March 15). İkiz alev yolculuğu. derKi. [derKi]

Bu eserin kullanım hakları ve dağıtımı Sergi & Müze Gezginleri’ne aittir.

Yorum Yap

Related Posts
Total
0
Share